Mamy sukces!

Wciąż zbieramy pieniądze, wciąż pracujemy nad algorytmami, wciąż programiści kodują, ale my już wiemy, że osiągnęliśmy sukces. Osiągnęliśmy go, bo zdobyliśmy naprawdę wielu nowych, wspaniałych przyjaciół Pandy. 

Przed wszystkim my! Wcześniej chyba żadne z nas nie spodziewało się, że przyjdzie nam pracować w takiej ekipie. A teraz proszę! Klon/Jawor, Fundacja Aktywizacja, WOŚP, Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu i Kropla Wyobraźni na pokładzie.

Działamy dzięki pomocy Stowarzyszenia Klon/Jawor. Aplikacja powstaje dzięki grantowi fundowanemu przez Intel oraz Polsko Amerykańską Fundację Wolności (PAFW) w ramach konferencji TechCamp będącej elementem programu PAFW pn „Nowe Technologie Lokalnie”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Mówi o nas i wspiera nas coraz więcej środowisk działających na rzecz nowych technologii w organizacjach pozarządowych: technologie.org.pl, technologie.ngo.plNowe technologie dla organizacji obywatelskich Now! Go Online, ONline4ever, Fundacja Sektor3

Ambasadorami naszego projektu stali się Ci, którzy o pracy w organizacjach pozarządowych wiedzą naprawdę wiele: Karolina Rojek z WOŚP i Now!Go Online, Ingeborga Janikowska-Lipszyc z programów dotacyjnych Fundacji Batorego,  Marcin Gołąbek z Pracowni Obywatelskiej, Beata Frankiewicz z OnLine4ever, Marcin Grudzień z Fundacji Nowe Media.

Tematem udało nam się zainteresować tych, którzy w Polsce „robią biznesowe Internety” i tych którzy znają się na nich jak mało kto: Pawła Tkaczyka, Ewa Salamon, Artura Kurasińskiego i Monikę Czaplicką.

Mamy już pierwszych ekspertów, którzy pomagają nam w tworzeniu rad: Maćka Myśliwca ze Stawiamy na Łapy i Karolinę Rojek.

Komunikację na Twitterze pomaga nam prowadzić mistrz w tej dziedzinie – Michał Serwiński. 

Zbieramy pieniądze na wspieram.to, czyli na chyba najprężniej rozwijającym się portalu crowdfundingowym w naszym kraju.

 Same sukcesy, prawda? 

Jak to prezentuje się w monitoringu Internetu SentiOne? Zobaczcie! 

staty

staty2

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s