Help

Nie mogę zalogować się do mojego konta? Co robić?
Jeśli nie masz dostępu do konta, możesz na http://www.pandalajka.pl/site/forgotpassword poprosić o przypomnienie hasła.

Po zarejestrowaniu się mam problem z potwierdzeniem adresu e-mail. Dlaczego? Potwierdzenie twojego maila jest dla nas bardzo istotne, bez tego nie będziesz w stanie poprawnie zalogować się na swoje pandowe konto. Jeśli po zarejestrowaniu się nie otrzymałeś/aś e-maila z potwierdzeniem: sprawdź folder wiadomości śmieci lub filtr spamu, a także upewnij się, że właśnie ten mail podałaś/eś podczas rejestracji. W razie dalszych problemów napisz do nas na kontakt@pandalajka.pl. 

Zapomniałem/am hasła do konta.Jak żyć? 
Jeśli zapomniałeś hasła, możesz poprosic o jego przypomnienie podając swój mail na http://www.pandalajka.pl/site/forgotpassword

Jak mogę skontaktować się z administratorami/twórcami?
Jeśli chcesz się z nami skontaktować wystarczy, że wyślesz maila na: kontakt@pandalajka.pl, a na pewno odpowiemy w bardzo krótkim czasie na wszystkie pytania i z ogromną chęcią pomożemy Ci w rozwiązywaniu problemów.

Jak mogę skontaktować się z ekspertami? Jak mogę zadać pytanie o swoje działania w mediach społecznościowych?
Skorzystaj z okienka konsultanta, które znajduje sie po lewej stronie zaraz po zalogowaniu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać Twoje wątpliwości, odpowiedz otrzymasz na maila.

Dlaczego czasami widzę własne posty w aplikacji?
W chwili kiedy dołączyłaś/eś do społeczności PandaLajka Twój fanpage został dodany do listy organizacji, z których inni mogą czerpać inspiracje i właśnie dlatego może się zdarzyć, że w oknie „organizacje podobne do twojej” wyświetli się też twój post .

Jak połączyć konto w PandaLajka z Sotrenderem?
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Sotrender –  kliknij w zielone pole „Wskazówki” lub wejdź na http://www.sotrender.com/pandalajka i zarejestruj się. Jeśli posiadasz już konto w Sotrender napisz – pandalajka@sotrender.com – Twoje konto zostanie dodane do PandaLajka.

Co pokazują poszczególne boksy w PandaLajka?

Kalendarz   – W kalendarzu znajdziecie informacje o ważnych datach, które możecie wykorzystać w Waszej komunikacji i o których warto pamiętać wcześniej, żeby móc przygotować np. ciekawą grafikę. Daty, które Ci pokazujemy są dopasowane do tematyki Twojej działalności.

Posty organizacji podobnej do Twojej – Tutaj znajdziesz posty umieszczone na Facebooku przez inne organizacje zajmujące się podobną do Ciebie tematyką.

Monitoring Internetu – W Internecie wiele osób podejmuje tematy, które mogą Cię zainteresować . Tutaj znajdziesz wpisy sugerowane przez SentiOne, które podpowiedzą Ci ciekawe praktyki innych organizacji, ale także pokażą jak społeczeństwo postrzega ważne dla Ciebie tematy.

Grafiki – Wasze działania w sieci na pewno urozmaici używanie odpowiednich grafik. Tutaj staramy się proponować Ci różne grafiki dopasowane do Twojej działalności. Wszystkie, które pokazujemy użyte są na licencjach Creative Commons. Chcesz wiedzieć więcej na ich temat – kliknij w nazwę autora zdjęcia.

Kontakt z ekipą Pandy – Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat możliwości wykorzystania PandaLajka lub masz pytania dotyczące Twoich działań w SM – napisz do naszej konsultantki. Postaramy się znaleźć odpowiedź na Twoje wątpliwości i jak najszybciej wysłać Ci ją mailem.

Blogerzy – W tym miejscu proponujemy Wam blogi poruszające ciekawe i ważne społecznie tematy. Teksty tych blogerów możecie wykorzystywać w swojej komunikacji, a może niektórych zaprosicie nawet do wspólnych działań?

Jeszcze więcej wiedzy  – W sieci mamy już kilka miejsc, które mówią o nowych technologiach i organizacjach pozarządowych. Postanowiliśmy je zebrać i pokazać Wam w tym miejscu. Codziennie nowe teksty na naprawdę wysokim merytorycznie poziomie.

Wskazówki Sotrender – Dzięki połączeniu konta PandaLajka z kontem w narzędziu naszego partnera – Sotrender, znajdziecie tu codziennie nową wskazówkę na temat Twojej działalności na FB – kiedy publikować, jak często, jakiego typu posty itd.

Na czym mogę korzystać z Pandalajka?
Pandalajka jest aplikacją webową, to oznacza, że będzie to narzędzie, z którego będziesz mógł korzystać za pośrednictwem przeglądarki internetowej (Chrome, Firefox, IE, Safari)

Czy z PandaLajka będę mógł korzystać za pomocą telefonu komórkowego?
Na razie będziesz mógł z naszego narzędzia korzystać za pośrednictwem przeglądarki w Twoim telefonie. Mamy nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu uda się również stworzyć aplikację mobilną.

Po co mi PandaLajka? Przecież mogę korzystać ze standardowych czytników RSS, narzędzi do analizowania działań w Internecie.
Oczywiście, że możesz i bardzo gorący do tego zachęcamy! Celem PandaLajka jest jednak skupienie kilku funkcji przydatnych dla NGOsów w jednym miejscu, a także zaprezentowanie niektórych danych w formie przydatnej dla konkretnego typu organizacji .

Dla kogo jest PandaLajka? Dla początkujących czy bardziej zaawansowanych?
PandaLajka jest dla wszystkich! Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w niej informacje, które przydadzą się w jego pracy. Dla osób początkujących największą zaletą aplikacji będzie wspólne tworzenie strategii i rady, które dostanie od systemu i od naszych ekspertów. Osoby bardziej zaawansowane w działaniach w mediach społecznościowych na pewno ucieszą się z posiadania wszystkich ważnych informacji w jednym miejscu i możliwości Analizy porównawczej , sieciowania się z innymi organizacjami, które mają podobną misję.

Co to znaczy, że narzędzie jest spersonalizowane?
Przy rejestracji do serwisu podasz informacje dotyczące profilu Twojej działalności, miejsc w sieci, w których już działasz(np. strona internetowa, blog, profil na facebooku), celów Twojego bycia w Internecie. Dzięki temu informacje, które dostaniesz w panelu (ważne daty, fanpage innych organizacji, wskazówki, rady od ekspertów, monitoring internetu) będą jak najbardziej indywidualne. Śmiało możemy powiedzieć, że żadna organizacja nie będzie mieć takiego samego panelu.

W jaki sposób będą spersonalizowane informacje, które dla mnie przygotujecie?
Przy rejestracji podajesz słowa klucze charakteryzujące Twoją działalność – z każdym słowem kluczem wiążą się ciekawe daty ważne właśnie dla Twojego typu działalności. Na przykład organizacja zajmująca się medycyną zostanie uprzedzona, że już wkrótce dzień położnika i warto wysłać życzenia współpracującym położnym. Wiemy, że nie musimy Wam przypominać, co jest 1 czerwca, ale w natłoku zajęć zapominamy, że warto byłoby przygotować z tej okazji jakąś ciekawą grafikę. Dzięki PandaLajka takich problemów już nie będziecie mieć.
W czasie rozmów z innymi organizacjami, szczególnie tymi mniejszymi, lokalnymi dowiedzieliśmy się, że ważna dla nich jest współpraca, sieciowanie się i czerpanie z dobrych praktyk innych. Na podstawie słów kluczy, które wybierzecie na początku – zaproponujemy Wam inne organizacje, które zajmują się takimi samymi działaniami. Posty tych właśnie organizacji będziecie mogli codziennie obserwować w PandaLajka.
Wskazówki Sotrender uzyskacie po tym jak podacie nam swój fanpage. Dzięki temu dowiecie się: w jakich godzinach macie największe zaangażowanie, jakiego typu posty są dla użytkowników najciekawsze, jakie dni są dobre do publikowania przez Twoją organizację.

Monitoring Internetu od SentiOne to strumienie informacji pokazujące konkretne wpisy w Internecie (tak tak calutkim!), w których pojawia się istotna dla Waszej organizacji fraza. Wy na początku wybieracie słowa klucze charakteryzujące Waszą działalność, a my dokładamy do nich po kilkanaście/kilkadziesiąt fraz, które wiążą się z Waszymi działaniami i których internauci mogą używać mówiąc o tematach Waszych działań.

Rady od ekspertów – Stworzyliśmy algorytmy, które łącząc w różny sposób informacje podane przez Was – proponują Wam konkretne rady jak lepiej działać w mediach społecznościowych. Ale to nie wszystko! Po rejestracji i stworzeniu konta – informacja o nowej organizacji w bazie dociera do naszego eksperta, który jeszcze raz analizuje podane przez Ciebie dane i tworzy dla Ciebie własne rady.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s